Více než  500.000 lidí na světě už jede na vlně Dynamiky Bohatství.
Nová generace revolučního učení je nyní také v Čechách a na Slovensku.

PODNIKEJTE JINAK!

Toto je pozvánka stát se součástí nové generace podnikatelů u nás:
,,Pokud děláte něco, co vám připadá jako těžká práce, pak určitě neděláte to, co máte.\"
- Roger James Hamilton

Jste podnikatelvedete firmu nebo tým?

Jste zaměstnanec?

Záleží Vám, aby vaše práce či podnikání bylo smysluplné a pracovali jste s lehkostí, rostli a vytvářeli prosperitu?

Chcete, aby vše, co děláte efektivně fungovalo a vy jste poznali a plně využívali svůj přirozený talent, schopnosti a potenciál?

Najděte způsob i pro sebe.

Je zde příležitost, jak v práci, týmu nebo firmě vstoupit do “flow”,

naplno využívat své talenty a schopnosti,

smyslu-plně pracovat i podnikat a mít z práce a tvoření radost, protože:

 • Ano, lze pracovat a podnikat a mít z toho radost i peníze   

 • Ano, lze tvořit a dělat byznys smyslu-plně a prospěšně

 • Ano, lze pracovat lehce, s čistou hlavou a bez stresu 
 • Ano, existuje jen 8 strategií, jak budovat skutečné Bohatství a jedna je pro vás 
 • Ano, existuje 9 úrovní Spektra Bohatství a vy jste na jedné z nich

Objevte svůj jedinečný talent
a přirozenou cestu k budování skutečného bohatství.
Přijďte na workshop!

WORKSHOP DYNAMIKY BOHATSTVÍ

Tento nový celodenní workshop vám umožní seznámit se s bohatstvím v práci a podnikání v novém, inspirujícím a zároveň praktickém světle: jako se smysluplnou, naplňující a přínosnou hrou v souladu s vaším talentem, povahou a posláním.

Práce a podnikání je pro mnohé spojené s kompromisy, tvrdou frustrující prací a honbou za penězi. Přitom když pochopíme podstatu podnikání a práce nanovo, poznáme a začneme využívat svůj přirozený podnikatelský talent ve spolupráci s druhými a nastavíme si své podnikání a práci tak, aby byla v souladu s tím, na čem nám záleží, podaří se nám být nejen úspěšnými, ale i svobodnými, spokojenými a dlouhodobě naplněnými.

Naše každodenní práce se tak stane příležitostí pro radost, růst, bohatství, prosperitu i smysluplnost .

O ČEM WORKSHOP BUDE?

 • Na podnikání i bohatství se podíváte z úplně jiného úhlu – poznáte jak vytvářet vyjímečnou hodnotu v souladu se sebou samým a nepracovat pouze pro peníze, ale skutečně prosperovat

 • Ujasníte si, jaký je váš přirozený talent a jak ho využít pro svůj podnikatelský úspěch a naplnění

 • Naleznete klíč ke spolupráci, který dokáže znásobit kolektivní výkon, produktivitu a radost ve vašem týmu a vaší firmě

 • Seznámíte se s nástroji Dynamiky Bohatství, zažijete si/vyzkoušíte si je na sobě a odhalíte možnosti praktické aplikace ve vašem týmu, firmě, v souladu se samým sebou i vaším podnikáním

Podnikání je pro mnohé spojené s kompromisy, tvrdou únavnou prací a honbou za penězi. Přitom, když pochopíme podstatu podnikání, poznáme a začneme využívat svůj přirozený podnikatelský talent ve spolupráci s druhými a nastavíme si svoje podnikání tak, aby bylo v souladu s tím, na čem nám záleží, podaří se nám být v podnikání nejen úspěšnými, ale i svobodnými, spokojenými a dlouhodobě naplněnými. Naše každodenní práce se tak stane příležitostí pro radost, růst, prosperitu a smysluplnost.

Připravovaný celodenní workshop vám umožní se seznámit s bohatstvím a s podnikáním v novém inspirujícím a zároveň praktickém světle: jako se smysluplnou, naplňující a přínosnou hrou v souladu s vaším talentem, povahou a posláním.

Budeme využívat unikátní přístup Dynamiky Bohatství, vytvořený Rogerem Jamesem Hamiltonem, využívaný stovkami tisíci podnikateli po celém světě.

Workshop je vedený interaktivní formou a je zaměřený prakticky tak, abyste si z něho odnesli co nejvíc zkušeností a nástrojů pro sebe a svoje podnikání a potkali se s podobně smýšlejícími lidmi.

WORKSHOPEM VÁS BUDE PROVÁZET:

Ján Polák, Master kouč a mentor Dynamiky Bohatství

Master kouč a mentor Dynamiky Bohatství, renesanční podnikatel a
propagátor smyslu-plného podnikání.

Ján je majitel společnosti Prosperity Vision, která už v roce 2009 do Čech poprvé přivedla Dynamiku Bohatství. Ján dříve působil jako konzultant. Dnes je již dlouholetým poradcem a školitelem manažerů a podnikatelů po celém světě. Žije v Anglii a na Slovensku.

Svými aktivitami podporuje, inspiruje a spojuje podnikavé lidi. Vytváří pro ně příležitosti, aby proměnili svou vášeň, talent a čas ve smysluplné a prosperující podnikání a aby si přitom skutečně plně užívali každý okamžik své životní i podnikatelské cesty.

TVŮRCE DYNAMIKY BOHATSTVÍ:

Roger James Hamilton

Roger je sociálně zodpovědný podnikatel a tvůrce profilu Dynamiky Bohatství a Spektra Bohatství, které využívá už více než 250 000 podnikatelů po celém světě.

V Rogerově vizi „celosvětového bohatství“ existuje svět, v němž každý z nás rozšiřuje svou schopnost vytvářet a přinášet bohatství. A toto je i hlavní smysl Dynamiky Bohatství.

WORKSHOP V BODECH

 • 1
  Propojení vašeho Génia a přirozeného talentu
 • 2
  8 podnikatelských profilů - 8 cest - 8 příběhů
 • 3
  Objevování silných stránek a rozdílu mezi lidmi
 • 4
  Uvidíte lidi, kteří přemýšlejí úplně jinak než vy, a kteří milují v práci to, co vy nesnášíte a naopak
 • 5
  Čeká vás rozvoj spolupráce a budování týmů a partnerství
 • 6
  Spektrum Bohatství a jeho využívání
 • 7
  Akcelerace růstu a odstraňování překážek
 • 8
  Zábava a humor s transformačním zážitkem, abyste spojili vaše Aha s realitou

A TAKÉ 3 BONUSY V HODNOTĚ 6.851 Kč

....ČTĚTE DÁL

CO JEŠTĚ ZÍSKÁTE ÚČASTÍ NA WORKSHOPU?

 • POZNÁTE: 8 jedinečných cest ke smysluplnému podnikání a ke skutečnému bohatství v souladu se sebou samým

 • OBJEVÍTE, která cesta je ta nejpřirozenější pro vás, zjistíte svůj podnikatelský Profil Dynamiky Bohatství a nejvhodnější strategii při spolupráci a v podnikání – pro mnohé je to osvobozující zážitek, když pochopíte podnikatelskou podstatu svého talentu, jasně uvidíte svojí skutečnou hodnotu a dovolíte si být sami sebou

 • POCHOPÍTE: obrovskou hodnotu, kterou máte a přinášíte ostatním i přínos, který vám naopak přinášejí druzí – ať už to jsou vaši společníci, kolegové, partneři nebo spolupracovníci – a začnete se obklopovat lidmi, kteří vás doplňují a posilňují váš talent, a taky využívat každou minutu svého času jako tu nejlepší investici do vás a vaší budoucnosti
 • JASNĚ UVIDÍTE: na jaké činnosti se máte zaměřit a čemu se máte naopak vyhnout, jaký typ lidí vám na vaší cestě může nejvíc pomoci a kdo by měl být součástí vašeho týmu, abyste uměli dosáhnout svého opravdového podnikatelského úspěchu, ale si ho i udržet a užít.
 • NAJDETE KLÍČ k přirozenému rytmu na realizaci jakéhokoliv podnikatelského nápadu
 • UVIDÍTE PŘÍLEŽITOSTI tam, kde jiní vidí problémy a otevře se vám přístup ke zdrojům, které jste předtím neměli k dispozici
 • POTVRDÍTE SI na co se máte soustředit, abyste se jako podnikatel nebo podnikatelka rozvíjeli a rostli
 • SEZNÁMÍTE SE s příběhy a zkušenostmi českých, slovenských i mezinárodních podnikatelů, kteří se vydali na cestu smysluplného podnikání, vytvářejí fascinující příležitosti a využívají tak svůj přirozený talent na vytváření inspirující spolupráce
 • VYTVOŘÍTE si způsob podnikání a budoucnost, které vás budou inspirovat a vést pro vás správným směrem

23. ledna 2016

Celodenní workshop Dynamiky Bohatství v Brně

Cena workshopu je 9.990 Kč bez DPH, dnes se slevou 30%

Poznat svůj profil Dynamiky bohatství pro mě byla transformační záležitost. Bylo to, jako bych si naostřil tupý meč. Profil je jako zrcadlo. Podívejte se do něj a lépe porozumíte kdo jste a jaké dary od života máte a také lépe porozumíte tomu, které strategie v podnikání jsou pro vás funkční a které nikoli.
Martin HausenblasMBA, místopředseda představenstva, ADLER International, a.s.
„Všetkým, ktorí sú zvedaví a pripravení sa pozrieť na podnikanie z iného uhlu ako je zvykom, Dynamiku bohatstva vrelo odporúčam. Odkedy som spoznal svoj profil, ovplyvňuje ma do špiku kosti a púšťam sa do projektov, na ktoré som si v minulosti netrúfal a naopak, s jasnou hlavou hovorím nie, ak príležitosť nie je pre mňa. Dynamika bohatstva otvára nový, fascinujúci pohľad na podnikanie a búra naše zažité predstavy o tom, kto môže byť úspešným podnikateľom.“
Michal MatysSpolumajiteľ spoločností Translata a EuroCoc
„Mentoruji podnikatele na celém světě, a první věc, kterou jim vždycky zadám, je vyplnit dotazník profilu Dynamiky bohatství. Z něj okamžitě poznám, na co se mají zaměřit a koho potřebují do svého týmu. Je to nástroj, který funguje.“
Mike SouthonPodnikatel a autor mezinárodního bestselleru The Beermat Entrepreneur (Podnikáme z hospody)

 3 BONUSY K WORKSHOPU V CENĚ 6.851 Kč

1. BONUS: PROFIL Dynamiky Bohatství v hodnotě 1.984 Kč

Objevte svůj podnikatelský talent. Jste Tvůrce, Obchodník či Mechanik?

Základem učení Dynamiky Bohatství je Profil Dynamiky Bohatství.
 
Je to jediný osobnostní profil, který vám přesně ukáže, jak máte budouvat své bohatství.
 
Ukáže vám vaše silné stránky, na které se zaměřit, poskytne vám inspiraci, jak v podnikání využívat váš jedinečný talent. Dynamika Bohatství vám pomůže zorientovat se v moři nejrůznějších nápadů, rad, strategií, podnikatelských příležitostí a investic a vybrat ty, které vám přinesou nejvíce v souladu s Vaším podnikatelským proudem.

V celé historii podnikání existuje pouze osm způsobů, jak dosáhnout skutečného bohatství.

Možná si myslíte, že jich jsou stovky. Je to ale daleko jednodušší. Je jich skutečně pouze osm. Osm cest k bohatství, které vycházejí z osmi osobnostních profilů Dynamiky Bohatství.

Úspěšní podnikatelé neztrácejí čas činnostmi, ve kterých nejsou silní. Neúspěšní podnikatelé se snaží zvládnout vše sami. Víte, jaké jsou vaše silné stránky? Jaká je vaše přirozená cesta vytváření bohatství?

Co vše získáte?

 • 1
  Osobní profilový dotazník Dynamiky Bohatství
 • 2
  Objevíte Vaše silné a slabé stránky při vytváření bohatství
 • 3
  PDF report a bonusová videa k profilu
 • 4
  Zjistíte co umíte nejlépe...
 • 5
  Dozvíte se, jak dostat vaši hodnotu k co nejvíce lidem

2. BONUS: ONLINE kurz DB v hodnotě 3.970 Kč

Tento 5-ti modulový online vzdělávací trénink je určen jako základ učení Dynamiky Bohatství pro týmy, firmy a začínající podnikatele:

 • Otevírá důvody a podstatu toho, proč podnikáme
 • Ukazuje, jak funguje v podnikání Hodnota x Páka
 • Odhaluje silné stránky a slabiny vašeho Podnikatelského profilu
 • Ukazuje odlišnosti lidí v týmu a potenciál spolu-práce
 • Učí, jak šetřit čas v týmech, jak se zbavit rutiny a zefektivnit výsledky
 • Dozvíte se, jak sestavovat týmy podle profilů a vytvářet jako lídr příležitosti pro druhé
 • Vysvětluje, jak v podnikání akcelerovat růst a řešit problémy využítím modelu pentagramu

Obsah ONLINE kurzu:

V rámci online kurzu dostanete:

 • Online vzdělávací kurz Dynamiky Bohatství
 • 5 vzdělávacích video modulů programu
 • 3 doplňující rozhovory k hlavnímu programu
 • 1 živý premiový webinář
 • Živé diskuze členů a otázky na Jana
Janka osobně znám a mám jej velmi ráda jako člověka i jako podnikatele. Jeho práce skutečně má smysl a mnoha lidem pomáhá. Taková je i jeho upřímná motivace. Sama jsem s ním byla několikrát na školení i mentoringu a znám další lidi, které velmi úspěšně podpořil díky Dynamice bohatství i díky tomu, jaký je člověk.
Denisa Říha Palečkováwww.kurzypropary.cz
Doporučuji pro jednoduchost implementace a reálné výstupy, které pomáhají velmi rychle a efektivně.
Ctirad HemelíkFelicius
První setkání s Jankem pro mě bylo velmi důležité. Najednou jsem pochopila, že není nutné zkoumat své slabé stránky a na ty se zaměřovat, ale právě naopak. Byl tu někdo, kdo mě řekl, že jsem v pořádku tak, jak jsem. Připomněl mě mé talenty a silné stránky. Bylo to skvělé. Při dalším setkání jsem si uvědomila, že každý z nás má spoustu úžasných schopností. A právě v tom může být velká síla a výhoda při vedení lidí a budování týmu. Změnil se můj přístup k sobě samé i k lidem v mém okolí. Děkuji za to!
Dagmar KožinováObchodní ředitelka KM Beta

Třetí dárek pro vás! NOVINKA:

Spektrum Bohatství

v hodnotě 897 Kč

S uvedením Dynamiky Bohatství pro rok 2015 přichází také novinka.

Spektrum Bohatství

Získáte ho nyní v ceně workshopu. Přístupy k testu vám přijdou na email.

Co vám přinese?
 
Buďte mezi prvními na Slovensku a v Čechách, kdo získá nový profil Spektra Bohatství.

Spektrum Bohatství doplňuje Dynamiku Bohatství a ukazuje, kde se na cestě budování bohatství nacházíte, a co vám bráni se posunout dál. Pro pro každou úroveň cesty je třeba volit jiné kroky a díky Spektru Bohatství pochopíte nejen úroveň kde jste, ale taky co to znamená pro vaše bohatství, práci a podnikaní – vaše výhody i omezení.

Poznáte to nejlepší, co můžete udělat právě teď – na své úrovni – abyste uplatnili svůj talent a uspěli. 

Zjistíte tři oblasti, na které se potřebujete zaměřit právě v této chvíli, abyste se posunuli o úroveň výše. Uvidíte jaké příležitosti Vám nabízí právě Vaše úroveň a co je pro vás nevhodné, nebo dokonce nebezpečné a proč. Pochopíte s kým spolupracovat a jak, a s kým nikoli. Ušetříte spousty energie i času. Přestanete plýtvat talentem na strategie a aktivity, které pro Vás nejsou vhodné.

Spektru Bohatství se věnuje Workshop Dynamiky Bohatství.
 

Rekapitulace: co vše dostanete v rámci workshopu

 • Celodenní pracovní workshop a zážitkový seminář v Brně
 • Profil Dynamiky Bohatství v ceně (1.639 Kč)
 • 5 vzdělávacích video modulů Online vzdělávacího kurzu
 • 3 doplňující rozhovory k hlavnímu Online programu
 • 1 živý premiový webinář
 • Facebook skupina účastníků a otázky na Jana
 • BONUS: Novinka - test Spektra Bohatství

Líbí se vám Dynamika Bohatství? Co dál?

Nenechte se připravit o tuto příležitost a nastupte už se stovkami dalších u nás do vlaku Dynamiky Bohatství. Ať teprve chcete začít podnikat, podnikáte v malém nebo máte tým a firmu, s Dynamikou zařadíte na vyšší stupeň. Ještě stihnete seminář v lednu, vyplňte přihlášku a s ní teď dostanete navíc i online program, abyste si techniky zažili a měli ho dále pro vaše kolegy, nebo budoucí spolu-pracovníky a spoleně tvořili velké věci. Registrujte se zde.