Mimořádná akce! Získejte knihu ZDARMA jen za poštovné a balné!

Mapa ke skutečnému bohatství

Roger James Hamilton

Každý z nás má jinou cestu k bohatství – najděte tu svou!

Pochopte podstatu skutečného bohatství a zjistěte, jaký je váš přirozený talent a nadání. V čem jste Génius, a jak si teď stojíte? Díky tomu poznáte, jak lépe podnikat nebo více vydělat...

Tato skvělá knížka se stane vaším praktickým průvodcem při vašem postupu z jedné úrovně bohatství, úspěchu a naplnění na tu další s mnohem většími možnostmi!

Mimořádná akce pouze v ČR!

Co vám kniha přinese?

  • Jedinečný postup, jak krok za krokem budovat skutečné bohatství a prosperovat na základě svého přirozeného talentu a nadání.
  • Seznámíte se s novým, svěžím, a především praktickým pohledem na bohatství, peníze a podnikání, který vás bude spolehlivě navigovat na cestě naplnění své vize a potenciálu – v práci, podnikání i v životě.
  • Poznáte, který ze čtyř géniů (talentů) se nejvíce týká právě vás a na které z devíti úrovní bohatství se teď nacházíte.

Co v knize najdete?

V knize dostanete k dispozici přehlednou mapu, jak vytvářet bohatství, a návod s konkrétními kroky, na které se potřebujete zaměřit, abyste následovali svého vrozeného génia, rozvinuli své přirozené schopnosti a posunuli se na vyšší úroveň bohatství.

Kapitola 1
Váš génius

Když si uvědomíme svého přirozeného génia, jako by se náhle rozsvítilo. Najednou nám dojde, že – chceme-li být úspěšní – není třeba se zaměřovat na své slabé stránky. Prostě jen potřebujeme kráčet po cestě, která nahrává našim silným stránkám.

Kapitola 2
Maják bohatství

Dozvíte se, jak si vaše úroveň stojí v porovnání s ostatními osmi úrovněmi bohatství a jak se vzorce úspěchu na jedné úrovni mohou stát vzorci neúspěchu, chcete-li se posunout na úroveň další.

Kapitola 3
Od oběti k přežívajícímu

Infračervené úrovni se říká „Oběť“. Nedaří se nám najít sebeúctu prostřednictvím svého úspěchu, a tak odvádíme svou pozornost pomocí posuzování, názorů a nových nápadů, protože nám to dodává pocit jakési hodnoty. Anebo skloníme hlavu a dřeme jako koně, protože si myslíme, že to je jediný způsob, jak tomu všemu učinit konec.

Kapitola 4
Z přežívajícího pracovníkem

Bez ohledu na okolnosti nebo věk, nebo na důvody, proč jste na červené úrovni, jste „Přežívající“, protože veškeré peníze navíc se místo dalšího investování utratí za přežití nebo za to, abyste si udrželi úroveň navenek a mohli ostatním ukázat, že si to můžete dovolit (ačkoli nemůžete).

Kapitola 5
Z pracovníka sólistou

Možná máte práci, ale ještě jste nenalezli svou vlastní identitu na trhu. Možná máte byznys, ale zatím jste nedokázali vytvořit identitu, která bude přitahovat druhé, takže se pořád potřebujete honit za penězi. Neustále se honíte za byznysem a konec týdne přichází jako velká úleva.

Kapitola 6
Ze sólisty hráčem v orchestru

Tato úroveň se může stát vírem frustrace. Snadno na ní ustrnete a dosáhnete jen zlomku toho, co nabízí váš skutečný potenciál. Navenek to vypadá, že vy i váš byznys jste úspěšní. Ale pod povrchem je mnoho chapadel, která se spoléhají na jeden váš malý mozek, a všechno je to k vzteku.

Kapitola 7
Z hráče v orchestru dirigentem

Hráč v orchestru je jako muzikant, který hraje na jeden nástroj v symfonickém orchestru. Dirigent na nic nehraje, ale drží hůlku, udává rytmus a dbá na to, aby všichni hráli dohromady.

Kapitola 8
Od dirigenta k legendě

Abych mohl zažít novou svobodu, musel jsem se pustit toho, čeho se držím. Ano, měl jsem hrozný strach, ale když se pustím, udělám kvantový skok v tom, co jsem chtěl prožít. Tak jsem to udělal. A odměnou mi bylo, že jsem zažil, jaké to je létat.

O knize říkají ...

Ve své knize Mapa ke skutečnému bohatství Roger James Hamilton propojuje smysl a zisk. Ano, můžete dělat něco smysluplného a prospěšného a při tom vydělávat peníze.
Stephen M.R. Coveyautor New York Times bestselleru Rychlost důvěry
a spoluautor knihy Chytrá důvěra
Pokud existuje jedna věc, kterou se můžete naučit z čtení této brilantní Rogerovy knihy, tak je to, že každý z nás má přirozenou cestu k bohatství a způsob, jak ji krok za krokem naplnit.
Phil Towninvestor, autor New York Times
bestselleru Pravidlo #1 a Čas odplaty

Mimořádná akce! Získejte knihu ZDARMA jen za poštovné a balné!

O autorovi

Roger James Hamilton

Roger je zakladatelem Entrepreneurs Institute (Podnikatelský institut) a autorem systémů Dynamiky bohatství a Dynamiky talentu, které nyní využívá více než 500 000 podnikatelů a lídrů po celém světě.

Narodil se v Hongkongu a studoval na Trinity College na Univerzitě v Cambridge ve Velké Británii. Podnikatelem se stal ještě dříve, než opustil školu. Dnes vlastní a úspěšně řídí firmy v různých oblastech, od nakladatelské činnosti, přes organizování eventů a provoz rekreačních resortů pro podnikatele až po školení, koučink, mentoring a online vzdělávání.

Za všemi firmami a aktivitami Rogera Jamese Hamiltona je jeho poslání podporovat rozvoj sociálního podnikání a „celosvětového bohatství“. Roger věří, že všichni můžeme rozvíjet své podnikatelské schopnosti a talent a pěstovat tak své vlastní bohatství, s jehož přispěním pak můžeme individuálně i kolektivně pomáhat lidem okolo.

Získejte knihu Mapa ke skutečnému bohatství

Kniha ZDARMA jen za poštovné a balné - pouze v ČR!

(Běžná cena: 389 Kč + 99 Kč)
Dnes jen poštovné a balné 99 Kč - ušetříte 389 Kč

Vaše objednávka: